יום ש', יא’ בחשון תשע”ט
מועצת העיתונות קוראת לבית המחוקקים לסייג את הצעת החוק המבקשת לאסור תיעוד פעילות חיילי צה"ל בעת מילוי תפקידם – בהעדר החלה על פעילותם של עיתונאים בשליחות המבקשים להביא לציבור תמונת מצב כמות שהיא מזירת הפעילות.
 
 
מועצת העיתונות בישראל, מתנערת מן ההאשמות כלפי העיתון "ישראל היום", החברים במועצה, באשר להחלטת בית הדין לאתיקה, בנושא "פרסום סקרים בתקשורת, על דעת הציבור היהודי בלבד, אלא אם יש הצדקה עניינית לכך". "ישראל היום" היה כלי התקשורת היחיד שהודיע כי יקיים את החלטת בית הדין לאתיקה ויפרסם החלטתה במלואה.
 
 
נשיאת מועצת העיתונות בישראל, השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אירחה בלשכתה בבית המשפט העליון בירושלים, את העורך הראשי של העיתון "ישראל היום", בועז ביסמוט ואת מנכ"ל המועצה, מוטי רוזנבלום. בפגישה, שהתנהלה ברוח טובה, לא נתגלו חילוקי דעות כלשהן בין השופטת לעורך הראשי. "חברותה של "ישראל היום" במועצת העיתונות, חשובה מאד ואין להקל ראש בכך. יחד עם זאת אנו חייבים לשמור על בית הדין לאתיקה ועל קיום החלטותיו", ציינה השופטת. על-כך הודיע ביסמוט כי "ישראל היום" תקיים את החלטת בית הדין כלשונה, כבר ביום שלישי הקרוב (12 ביוני 2018) והוסיף: "עוד פגישה מעניינת עם השופטת דורנר, ללא חילוקי דעות"...
 
 
אלי מלכה, ראש המועצה האזורית גולן, קיבל את פנינו בצומת קורסי ומכאן ואילך לקח על עצמו את תפקיד המארח שהוא גם המדריך ומורה הדרך, לחברי מועצת העיתונות בישראל, בראשותה של שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, יחד עם חברי בתי הדין לאתיקה וכל זאת במסגרת הכינוס הארצי השלישי אותו החלטנו לקיים ברמת הגולן...
 
 
נשיאת מועצת העיתונות, השופטת (בדימוס) דליה דורנר וחברי המליאה, משתתפים בצערה של מ"מ הנשיאה, עו"ד ארנה לין, במות האם, רות לין חושי ז"ל. המשפחה יושבת שבעה ברחוב דרך הים 117, חיפה בין השעות 16.00-20.00.
 
 
מועצת העיתונות קוראת לדובר צה"ל לחקור ביסודיות את נסיבות מותו של הצלם העיתונאי הפלשתינאי יאסר מורתגא, בירי צה"ל במהלך ניסיונות לבלום הסתערות פלשתינאית לעבר הגדר ברצועה. בתגובה למסר של שר הביטחון אביגדור ליברמן והמילים - "צלם או לא צלם", אומרת המועצה כי על השר להגן על הבידול המאפשר לצלמים ועיתונאים להגיע לכל זירה ולתעד את הקורה בה.על מפקדי צה"ל לפעול להטמעת הצורך להגן על לובשי איפוד press מכל צד של הגדר וגם בתרחישי קיצון. המועצה תעקוב מקרוב אחר חקירת נסיבות מותו של מורתגא ותפרסם את מסקנותיה לאחר שהתחקיר יסתיים.
 
 
"גם כאשר זה לא נעים לנו, בין אם מימין ובין אם משמאל; עיתונות ותקשורת הן מוסד חשוב בדמוקרטיה", אמר הנשיא *** נשיאת מועצת העיתונות, השופטת בדימוס דליה דורנר התריעה מפני ההתקפות הקשות על התקשורת, תוך סימון עיתונאים. "דיבורים כאלה באווירה קשה וטעונה, עלולים לסכן בני אדם פיסית. חשוב לזכור: לא העיתונאי המציא את החקירה. הוא 'המביא', השליח, זוהי חובתו. העיתונאי ממלא את תפקידו" ****************** ************ בצילום: נשיאת מועצת העיתונות בישראל ושופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר, ראש עיריית לוד יאיר רביבו ונשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ****************** ******************* * צילומים: קובי גדעון/לע"מ
 
 
מועצת העיתונות מביעה צער נוכח התקפתו החוזרת של ראש הממשלה על התקשורת וליבוי השנאה כלפיה. מצער מאד ואף מעורר חששות כבדים, להקשיב לראש ממשלה בישראל כשהוא שב ותוקף את התקשורת ומפנה אליה טינת המונים.אין דמוקרטיה של אמת ללא תקשורת חופשית. סימונה כיעד לתקיפה פעם אחר פעם, הוא תמצית הבוז לדמוקרטיה ולזכות להביע כל דעה, גם ביקורת ואפילו על העומד ליד ההגה. מועצת העיתונות מביעה את תקוותה שבחודש הסליחות שבפתחו עומד הציבור הישראלי, ימנע ראש הממשלה מסגנון זה.
 
 
מועצת העיתונות, בראשותה של שופטת בית משפט העליון (בדימוס) דליה דורנר, מזהירה כי הסימון החוזר ונשנה של ראש הממשלה את התקשורת כאויב הזומם "הפיכה" היא סכנה לאופיה הדמוקרטי של החברה בישראל. מועצת העיתונות דוחה את ניסיונותיו החוזרים ונשנים של בנימין נתניהו לערבב את התקשורת בהליכי החקירות נגדו, שמתבצעים על פי חוקי מדינת ישראל.
 
 
מועצת העיתונות בישראל קוראת לכנסת ולממשלה לחדול מקידום הצעות חוק שתוצאתן עלולה לפגוע קשות בעבודת התקשורת והעיתונות בכלל, ובעיתונות החוקרת בפרט. בעיקר מדובר על הצעת החוק המכונה "חוק ההמלצות" ועל הצעת החוק המכונה "חוק ההקלטות", שקבלתן תמנע מעיתונאים לבצע את עבודתם נאמנה ולספק לציבור מידע שראוי וחיוני שיקבל במדינה דמוקרטית.
 
 
צוות התגובות של מועצת העיתונות פרסם היום הודעת גינוי להפרדה בין העיתונאים והעיתונאיות במהלך סיקור ביקורו של סגן נשיא ארה"ב בכותל בירושלים, שפגעה ביכולתן של העיתונאיות לסקר את הביקור.מועצת העיתונות בישראל תובעת מכל גוף המתאם סיקור עיתונאי לאירועים תקשורתיים, כמו גם מלשכת העיתונות הממשלתית, לקבוע מיקום אחיד וזהה לעיתונאיות ולעיתונאים לצלמים ולצלמות, המגיעים לשטח לצורך ביצוע שליחותם העיתונאית.בכל תרחיש ומקום – לא תתאפשר במהלך התיעוד העדפה ו/או שוני במיקום התצפית על בסיס מגדר. אם נוהל המקום מחייב דיווח מרחוק - הוא יחול על גברים ונשים גם יחד.
 
 
העיתונאי והפרשן המשפטי הוותיק של קול ישראל, פרופ' משה נגבי הלך לעולמו בתום מאבק קשה במחלת הסרטן. נגבי היה פרופסור במחלקה לתקשורת ועיתונאות באוניברסיטה העברית בירושלים. כפרשן משפטי הוא עסק בעיקר בעניינים אקטואליים, והרבה לעסוק בהגנה על זכויות אדם, חופש העיתונות, שמירת החוק והדמוקרטיה ובטוהר המידות של אנשי ציבור. בשם נשיאת מועצת העיתונות בישראל, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר וחברי המועצה, אנו שולחים את תנחומינו למשפחה.
 
 
האיגוד, המייצג 360 כלי תקשורת, רשתות שידור ועיתונאים בתחומי הטלוויזיה, הרדיו, הפרינט, הצילום והמרשתת, משלושים ושתיים מדינות, עתר לבג"צ בדרישה מבית המשפט להורות למשטרה להפסיק את הגבלת הכניסה של עיתונאים למתחם הר הבית בירושלים בכלל ודרך שער האריות בפרט
 
 
נשיאת מועצת העיתונות בישראל, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר וצוות התגובות של המועצה, הביעו מחאה חריפה על הצרת צעדים של עיתונאים בשטחי סיקור בירושלים. המועצה מדגישה כי גם באזורי מתיחות גוברת, שמורה לתקשורת זכות לנגישות ומוטלת עליה חובה להגיע אל זירת ההתרחשות כדי לדווח נאמנה ומקרוב.
 
 
מועצת העיתונות תובעת מהיועץ המשפטי ומפרקליט המדינה לספק הסברים לגבי נחיצות הפשיטה על הוצאת הספרים של ידיעות אחרונות, והחרמת כתבי יד נוספים בנושאים פוליטיים ומדיניים, מלבד זה של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, בייחוד שהדבר נעשה שלא על דעת הממונה על הביטחון במשרד הביטחון, כלומר שלא מסיבות ביטחוניות חד-משמעיות.
 
 
תגובת מועצת העיתונות לתיקונים לחוק השידור הציבורי: מועצת העיתונות בישראל פרסמה הערב (23 באפריל 2017), בתום ישיבת המליאה, את התייחסותה לתיקונים לחוק השידור הציבורי, שאחד מהם אושר היום בממשלה ובוועדת השרים לענייני חקיקה:
 
 
"מועצת העיתונות בישראל מגנה בחריפות את הפגיעה החמורה והנמשכת של הממשלה והמערכת הפוליטית בשידור הציבורי בישראל", כך נאמר בהחלטת מליאת מועצת העיתונות, בראשותה של שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, בתום ישיבת חירום של שהתקיימה ב"בית הסופר" בתל אביב.
 
 
נשיאת מועצת העיתונות, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, פנתה במכתב ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, בקריאה לפרסם בהקדם האפשרי את ההקלטות מהשיחות שהתנהלו בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין מו"ל העיתון "ידיעות אחרונות", מר ארנון מוזס.
 
 
לרגל שנת ה 60 להקמתה של נצרת עילית, התקיימה ישיבה חגיגית מיוחדת, בהשתתפות נציגי מועצת העיתונות בישראל, בראשם הנשיאה - שופטת בית המשפט העליון (בדימוס) דליה דורנר וראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט
 
 
צוות התגובות של מועצת העיתונות בישראל, בראשותה של שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, מוקיע בחריפות את בחירת המילים של רוגל אלפר בביקורת שכתב ב"הארץ" על תכנית הטלוויזיה "הנעלמים" ששודרה בערוץ 2 בהגשת יואב לימור (בצילום).
 
 
מועצת העיתונות קוראת למשטרת ישראל ולעומדים בראשה לרענן את נהליה בכל הקשור לחקירת עיתונאים. זאת בעקבות חקירת כתב "הארץ" ניר גונטז'. משהתברר למשטרת ישראל כי "המטריד" האלמוני הוא עיתונאי, העושה את מלאכתו נאמנה, לא היה מקום לחקירה נוספת.
 
 
צוות התגובות של מועצת העיתונות בישראל, פרסם אתמול את ההודעה הבאה המתייחסת לתגובת ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לתחקיר של אילנה דיין, בתכנית "עובדה": "הזכות לתגובה על המתפרסם בתקשורת הינה זכות יסוד בכללי האתיקה העיתונאית. מועצת העיתונות מוחה על כך, שהתגובה של ראש הממשלה אתמול לתחקיר "עובדה", חרגה מהמקובל, לא התייחסה לממצאי התחקיר והפכה לכתב אישום אישי כנגד ד"ר אילנה דיין".
 
 
כך אמרה נשיאת מועצת העיתונות, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, בטכס הענקת "פרס דרור", לאתר האינטרנט "העין השביעית". בהחלטת וועדת הפרס בראשה עומדת השופטת דורנר, נאמר בין היתר: "בזכות אומץ ציבורי, רצינות עיתונאית ושיתופי פעולה, מצליחה 'העין השביעית' להביא לתזוזה חיובית מתמשכת במיצוב של הערבים בתקשורת בישראל".
 
 
מועצת העיתונות בישראל, בראשותה של שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, החליטה לפרסם בציבור הודעה חריפה המגנה כל ניסיון לפגוע בעיתונאים או לאיים עליהם, בזו הלשון: "מועצת העיתונות מגנה בתוקף איומים כלפי עיתונאים בגין עבודתם העיתונאית".
 
 
כך הגיבה נשיאת מועצת העיתונות, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, ביומן הבוקר של קול ישראל, על החלטת שר הביטחון ליברמן, לזמן את מפקד גלי צה"ל, ירון דקל, ל"שיחת נזיפה", בגלל שידור התכנית על המשורר הפלסטיני מחמוד דרוויש.
 
 
מליאת מועצת העיתונות בישראל, בראשותה של הנשיאה, שופטת בית המשפט העליון (בדימוס), דליה דורנר, קראה אמש לממשלת ישראל לשים אל ליבה לחשיבות הרבה בקיומו של רצף בשידור ציבורי מתפקד, עשיר ומקצועי. "פגיעה ברצף זה תהיה בכייה לדורות", נאמר בהודעה.
 
 
אל"מ אריאלה בן-אברהם, שנכנסה באחרונה לתפקיד הצנזורית הראשית, הוזמנה למועצה להציג את הסיבות בגללן דרשה מבעלי חשבונות ברשתות חברתיות לקבל אישור מוקדם לפני פרסום. "לא רוצים ולא יכולים לשלוט בכל המידע".
 
 
גם בסוכנות הידיעות "רויטרס" הופיע השבוע, כנראה לראשונה ב-165 שנות ההיסטוריה שלה – תוכן חדשותי שמומן על ידי גוף מסחרי. (בצילום: הגילוי הנאות בדיווח הסוכנות).
 
 
המועצה הקימה ועדה שתנסה למצוא נוסחה ראויה לבידול בין חדשות לפרסומות – על כל צורותיהן – בעידן התקשורת הדיגיטאלית.
 
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אריק בכר, ארנה לין, יובל יועז, יחיאל לימור, אהרון לפידות, עמוס שפירא, ישעיהו קומורניק, עמוס שוקן, צבי רייך, יוסף פרנקל, יאיר טרצ'יצקי, ענת פלג, ברי בר-ציון, רוני רימון.
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אריק בכר, ארנה לין, יחיאל לימור, אהרון לפידות, רוני רימון, צבי רייך, רות אליעז, עמוס שפירא, דן לאור, חיים שיבי, תהילה אלטשולר שוורץ, דניאל מילוא, גבריאל שטרסמן, ענת פלג, רוני לינדר גנץ, יאיר טרצ'יצקי, צגה מלקו, עמוס שוקן, יהודה נחשוני, יעל גרוסמן,
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אריק בכר, ארנה לין, צבי רייך, יוסף פרנקל, חיים שיבי, ישעיהו קומורניק, עמוס שוקן, דן לאור, אופיר טל, יובל יועז, אילאיל שחר, איתי דנקנר.
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אריק בכר, ארנה לין, צבי רייך, יחיאל לימור, דן לאור, יוסף פרנקל, גבריאל שטרסמן, עמוס שוקן, ישעיהו קומורניק, עמוס שפירא, יהודה נחשוני, יובל דרור, יעל גרוסמן. אורחים: אדוה רפאל – יועצת משפטית של העמותה. רו"ח יעל בוקובסקי – זיו האפט.
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אריק בכר, צבי רייך, יחיאל לימור, יובל יועז, יונה ויזנטל, דן לאור, יוסף פרנקל, חיים שיבי, ארנה לין, יובל דרור, גבריאל שטרסמן, ענת פלג, עמוס שוקן, אהרון לפידות, ישעיהו קומורניק, יעל גרוסמן, יאיר טרצ'יצקי. אורחים: אילן שדי – המשנה ליועצת המשפטית, אדוה רפאל – יועצת משפטית של המועצה.
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר, אריק בכר, חיים שיבי, יחיאל לימור, יובל יועז, ענת פלג, שייקה קומורניק, גבריאל שטרסמן, יאיר טרצ'יצקי, ארנה לין, שולמית אלמוג, רם תורן, עמוס שפירא, עמוס שוקן, יהודה נחשוני, יעל גרוסמן, אהרון לפידות.
נוכחים: עו"ד אדנקו סבחת, פרופ' יחיאל לימור, אמיר רוזנבליט, ד"ר צבי רייך, עו"ד ארנה לין, אריק בכר, עו"ד חיים שיבי, מיכל גולדברג, השופט (בדימ') גבריאל שטרסמן, יאיר טרצ'יצקי, אהרון לפידות, עו"ד אופיר טל, עו"ד יעל גרוסמן, ד"ר יובל דרור, רו"ח יעל בוקובסקי, צגה מלקו.
שייקה קומורניק, פרופ' יחיאל לימור, ד"ר צבי רייך, פרופ' דן לאור, עו"ד ארנה לין, השופטת (בדימ') דליה דורנר, אריק בכר, עו"ד חיים שיבי, השופט (בדימ') גבריאל שטרסמן, עמוס שוקן, עו"ד יעל גרוסמן, ד"ר יובל דרור, עו"ד רם תורן, אהרון לפידות, יובל שרלו, צגה מלקו, אריה שקד, עו"ד אופיר טל, אלי פלאי.
נוכחים: השופטת (בדימ') כב' הנשיאה דורנר– יו"ר, אריק בכר, עו"ד יעל גרוסמן–יועצת משפטית, הרב יובל שרלו, נורית קנטי, יאיר טרצ'יצקי, שייקה קומורניק, צגה מלקו, נעמה כרמי, אריה שקד, ורד ברמן, גבריאל שטרסמן, יובל יועז, עמוס שפירא, חן לבון, צבי רייך, עו"ד שלומית משה, עו"ד עמית שטילמן, אלי פלאי.
נוכחים: כב' הנשיאה השופטת דליה דורנר – יו"ר, עו"ד ארנה לין, אלי פלאי, צבי רייך, שולמית אלמוג, עמוס שוקן, חיליק שריר, גד בן-יצחק, יובל יועז, יאיר טרצ'יצקי, עו"ד חיים שיבי, רוני לינדר-גנץ, דני זקן, נורית קנטי, פרופ' עמוס שפירא, השופט (בדימ') גבריאל שטרסמן, אליהו פלאי, עו"ד גדעון פישר, עו"ד שלומית משה, עו"ד עמית שטילמן, אריק בכר.
נוכחים: כב' השופטת הנשיאה דליה דורנר – יו"ר, עו"ד יעל גרוסמן – יועצת משפטית, עו"ד ארנה לין, אלי פלאי, צבי רייך, דן לאור, חיליק לימור, עמוס שוקן, יצחק מאיר, גדי בן-יצחק, יובל יועז,יאיר טרצ'יצסקי, נעמה כרמי, אופיר טל, דני זקן, ורד ברמן, חיים שיבי, עו"ד שלומית משה, עו"ד גדעון פישר, אריק בכר.
נוכחים: השופטת בדימ' דליה דורנר השופט בדימ' גבריאל שטרסמן אריק בכר צבי רייך עמוס שוקן עמוס שפירא יובל שרלו ארנה לין דן לאור אליעזר דר דרזנר ליאורה עיני אורי בינדר עומר בן רובי חיליק שריר גדי בן יצחק דודו סעדה יוסי בר מוחא נעמה כרמי חיים שיבי שולמית אלמוג דני זקן מיכאל מירו אילן בומבך יצחק טננבאום אופיר טל רותם אברוצקי
נוכחים: עמוס שוקן יוסי בר מוחא חיליק שריר אילן בומבך נעם למלשטריך לטר צבי רייך דן לאור עמוס שפירא השופט בדימ' גבריאל שטרסמן בן דרור ימיני ארנה לין השופטת בדימ' דליה דורנר אריק בכר שולמית אלמוג יובל שרלו אלי פלאי ורד ברמן אופיר טל דני זקן משה טימור יהודית יחזקאלי אליעזר דר דרזנר
משתתפים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר אריק בכר עו"ד יעל גרוסמן יוסי בר-מוחא עו"ד חיים שיבי דני זקן פרופ' עמוס שפירא השופטת (בדימוס) גבריאל שטרסמן ד"ר נעמה כרמי אליהו פלאי הרב מתתיהו טננבאום אהרון לפידות ד"ר צבי רייך אליעזר דר-דרזנר עו"ד אורנה לין רותי יובל
משתתפים: דליה דורנר, שופטת בדימוס, יו"ר אריק בכר ח"כ רונית תירוש מיכה פרידמן שולמית אלמוג מתתיהו טננבאום חיים שיבי אופיר טל משה טימור יוסי בר מוחא שלומית משה מיכה פרידמן נעם למנשטרך יחיאל לימור עמוס שפירא נדב העצני עופר שושן דן לאור עמוס שוקן דני זקן מוטי רוזנבלום חיליק שריר מנשה רז קלמן ליפסקינד חני אילוז בן דרור ימיני אליעזר דר
משתתפים: דליה דורנר, שופטת בדימוס, יו"ר אריק בכר עו"ד לין אלוף אבי זמיר עו"ד יעל גרוסמן איילת לביא עו"ד שלומית משה עו"ד חיים רביה רימון לוי רועי כ"ץ אבי פז הרב מתתיהו טננבוים אלי פלאי עו"ד אילן שדי ערן סויסה הרב יובל שרלו עמוס שפירא עמוס שוקן יוסי בר מוחא דני זקן חיליק שריר אבי משולם קלמן ליבסקינד
משתתפים: אבי פז אורית טירון אריק בכר דב אלפון דליה דורנר, שופטת בדימוס, יו"ר הרב יובל שרלו חיליק שריר יאיר גלר יואל הדר יוסי בר-מוחא ניצב יואב סגלוביץ' עו"ד אילן שדי עו"ד חיים שיבי עו"ד טליה לבני עו"ד יעל גרוסמן עו"ד אבנר פינצ'וק עמוס שוקן פרופ' יהודה פרידלנדר פרופ' יחיאל לימור צבי הנדל רועי כץ שמאי גולן
משתתפים: דליה דורנר, שופטת בדימוס, נשיאת מועצת העיתונות פרופ' שלומית אלמוג אבי פז טלי ליפקין שחק מוטי שקלאר אבי מוסרי הרב מתתיהו טננבוים עמוס שוקן אבי מוסקל יפה ויגוצקי דני זקן ורד ברמן פרופ' עמוס שפירא יוסי בר-מוחא יצחק טוניק עו"ד יעל גרוסמן ד"ר יהודית ריכטר אריק בכר רועי כץ
הנשיאות החליטה לתקן את סעיף 9 בעקבות "פרשת רונה רמון".
משתתפים: כבוד השופטת בדימוס דליה דורנר - יו"ר עו"ד אורנה לין אריק בכר חיים שיבי יובל שרלו בן דרור ימיני מוטי שקלאר אבי משולם הדס ריבק פרופ' יחיאל לימור פרופ' עמוס שפירא דני זקן יוסי בר מוחא אבי פז אהרון לפידות
משתתפים: השופטת (בדימוס)דליה דורנר אריק בכר עו"ד עמיהוד בן פורת עו"ד אורנה לין עו"ד יעל גרוסמן יוסי בר-מוחא פרופ' הדרה בר-מור הרב מתתיהו טננבאום משה טימור אבי משולם דנה וינקלר שייקה קומורניק אבי פז פרופ' יהודה פרידלנדר עו"ד חיים שיבי עו"ד מאיר בלייך ענת קם ענת סרגוסטי – מנכ"ל אג'נדה
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר עו"ד חיים שיבי גונן גינת אריק בכר סוהיל כארם עו"ד ארנה לין עמוס שוקן יוסי בר-מוחא פרופ' אהרון בן זאב בן דרור ימיני עו"ד מאיר בלייך הרב יובל ישרלו דב אלפון פרופ' יחיאל לימור ד"ר הדרה בר-מור שייקה קומורניק רימון לוימוזמן: עו"ד גיא גורצקי, מנכ"ל פארמה ישראל
משתתפים: דליה דורנר נשיאת המועצה יוסי בר מוחא חיים שיבי פרופ' עמוס שפירא עו"ד אורנה לין צגה מלקו רימון לוי אורחים: ח"כ דויד טל ח"כ גלעד ארדן ח"כ זבולון אורלב פרופ' יחיאל לימור עו"ד רונאל פישר עו"ד עמיהוד בן פורת עו"ד מאיר בלייק מתתיהו טננבאום עו"ד דורי ספיבק
אורחים: השר יצחק הרצוג ח"כ אילטוב רוברט ח"כ יוסף שאגאל עו"ד יהושע רזניק עו"ד שי איילון משתתפים: השופטת בדימוס דליה דורנר - נשיאת מועצת העיתונות עו"ד ארנה לין, מ"מ נשיאת מועצת העיתונות אליעזר דר יוסי בר-מוחא עו"ד חיים שיבי יוסף פרנקל צגה מלקו משה מצליח אורי לוי אבי וינברג פרופסור עמוס שפירא יעקב אחימאיר אריה שקד יורם כהן מוטי שקלאר סווהיל כראם משה גביש ענת קם אורית שוחט אורן פרסקו ערן הורן אסף כרמל משה טימור עו"ד יעל גרוסמן בן דרור ימיני אדוארד סחייף נעם גילאוראחיה גינוסר
נוכחים: השופטת דליה דורנר – נשיאה עו"ד אורנה לין עו"ד יובל קרניאל הרב יובל שרלו רות יובל דורון גלעזר יוסי בר-מוחא משה טימור סוהיל כראם פרופ' יורם פרי יוסף פרנקל חיים שיבי פרופ' זאב סגל אבי וינברג עו"ד יעל גרוסמן אבירם זינו פרופ' יחיאל לימור בן דרור ימיני משה רונן יצחק טוניק הרב טננבאום יצחק
משתתפים: דליה דורנר (השופטת בדימוס), נשיאת המועצה פרופ' אהרון בן זאב נפתלי גליקסברג משה טימור סוהיל כראם יצחק טוניק פרופ' יחיאל לימור פרופ' יהודה פרידלנדר יוסף פרנקל עמוס שוקן עו"ד חיים שיבי רות יובל דורון גלעזר יעל גרוסמן עו"ד דן יקיר עו"ד אורנה כהן אבי וינברג גונן גינת עו"ד מאיר בלייך בן דרור ימיניבר מוחה
נוכחים: השופטת (בדימוס) דליה דורנר עו"ד ארנה לין עו"ד ע. בן-פורת אבי וינברג פרופ' עמוס שפירא פרופ' יורם פרי סוהיל כראם משה טימור הרב מתתיהו טננבאום עו"ד חיים שיבי יוסי בר-מוחא משה מצליח אליעזר דר י. פרנקל דן דולינר
נוכחים: השופטת דליה דורנר – נשיאה אבי וינברג עו"ד עמיהוד בן פורת עו"ד יעל גרוסמן דני רובינשטיין פרופ' זאב סגל יוסף פרנקל עו"ד נעמי וסטפריד פרופ' עמוס שפירא נפתלי גליקסברג עו"ד מיבי מזור הרב יובל שרלו אחיה גנוסר משה מצליח עו"ד משה רונן הרב מתתיהו טננבאום פרופ' יחיאל לימור סוהיל כראם עמוס שוקן ויקטוריה דולינסקי אליעזר דר
נוכחים: כבוד השופטת דליה דורנר – נשיאת מועצת העיתונות עו"ד ארנה לין ד"ר יורם פרי מר גונן גינת מר נתן אשל מר יוסי בר-מוחא מר עמוס שוקן מר משה טימור מר אבי בטלהיים עו"ד יעל גרוסמן - המשנה ליועץ המשפטי של המועצה מר אבי וינברג – מזכ"ל מועצת העיתונות נוכחים נוספים: רו"ח יצחק רביד עו"ד דן דולינר גב' אורית בליטנטל
12:39 (22/12/09) אריק בכר
נוכחים: חברי הנשיאות השופטת דליה דורנר עו"ד ארנה לין יוסי בר-מוחא ירון אנוש סוהיל כראם אריה אבנרי יחיאל לימור גלית אלטשטיין תמי ליטני משקיפים: הרב מתתיהו טננבאום אורית שוחט עו"ד עמיהוד בן-פורת עו"ד יעל גרוסמן המזכ"ל - אבי וינברג אורחים: אורי רוזן (מעריב) אבי פירסט (ערוץ 1)יובל יועז (הארץ)
נוכחים: חברי הנשיאות: השופטת דליה דורנר עו"ד ארנה לין יוסי בר-מוחא ירון אנוש סוהיל כראם אליעזר דר נפתלי גליקסברג פרופ' יורם פרי עמוס שוקן אריה אבנרי פרופ' יחיאל לימור גלית אלטשטיין ד"ר יהודית אורבך פרופ' יהודה פרידלנדר פרופ' עמוס שפירא אורחים: מירון רפופורט חנה פויגל משקיפים: זוהיר בהלול עו"ד עמיהוד בן פורת עו"ד יעל גרוסמן מזכ"ל המועצה: אבי וינברג
חברי המועצה: השופטת (בדימוס) דליה דורנר עו"ד ארנה לין פרופ' יחיאלי מור פרופ' יהודה פרידלנדר הרב מתיתיהו טננבאום עו"ד עמיהוד בן פורת עמוס שוקן אבי בטלהיים יהודית אורבך יוסף פרנקל אריה אבנרי אלישע שפיגלמן נפתלי גליקסברג יורם פרי אליעזר דר פרופ' אהרון בן – זאב יוסי בר – מוחה עו”ד גרוסמן פרופ' עמוס שפירא הרב יובל שרלו אבי ויינברג
נוכחים: פרופ' יורם פרי, עו"ד עמיהוד בן-פורת, אליעזר דר, הרב מתתיהו טננבאום, אריה שקד, אבי בטלהיים, פרופ' יחיאל לימור, עו"ד יעל גרוסמן, אלישע שפיגלמן, אריה אבנרי, ירון אנוש, אבי בניהו, יואל אסתרון, אבי וינברג.
נוכחים: ד"ר ניצה שפירא-ליבאי, עו"ד יעל גרוסמן, ד"ר הדרה ברמור, יואל אסתרון, עו"ד מיבי מוזר, רמי טל, ורד ברמן, דן תגר, יוסי בר-מוחא, פרופ' עמוס שפירא, משה נסטלבאום, יוסף פרנקל, עמוס שפירא, ד"ר יורם פרי, פרופ' יחיאל לימור, עו"ד משה רונן.
נוכחים: אורחים: תא"ל רות ירון – דוברת צה"ל, שרון אפק – סגן רמ"ח דין בינלאומי, יוני שינפלד – ראש נציגות פיקוד מרכז, אריאל בן-אברהם – ראש ענף תקשורת, אורלי גל – סגנית הדוברת. ד"ר ניצה שפירא-ליבאי, מיכאל גרובמן, ד"ר יוסי דהאן, אבי בטלהיים, רמי טל, פרופ' עמוס שפירא, יוסי בר-מוחא, יוסף פרנקל, אליסה ניימן, משה ורדי, עו"ד עמיהוד בן-פורת.
נוכחים: ד"ר ניצה שפירא ליבאי, פרופ' עמוס שפירא, השופט (בדימוס) שאול אלוני, ויקטוריה דולינסקי, יוסי בר-מוחא, דן תגר, פרופ' יחיאל לימור, ד"ר יורם פרי, עמוס שוקן, ד"ר הדרה ברמור, עו"ד יעל גרוסמן, גונן גינת.
נוכחים: ד"ר ניצה שפירא-ליבאי, שלום קיטל, אלוף (מיל') רפאל ורדי, עמוס שוקן, ויקטוריה דולינסקי, דן תגר, אבי בטלהיים, יוסי בר-מוחא, פרופ' יחיאל לימור, רמי טל, ד"ר הדרה ברמור, הרב מתתיהו טננבאום, משה נסטלבאום, ד"ר יורם פרי, יוסף פרנקל, מיכאל גרובמן. מוזמנים: עו"ד יעל גרוסמן, רו"ח שאול נצראל.
נוכחים: ד"ר ניצה שפירא ליבאי, דן תגר, יוסי בר-מוחא, משה נסטלבאום, אבי בטלהיים, פרופ' אסא כשר, יוסף פרנקל, הרב מתתיהו טננבאום, שלום קיטל, אריה שקד, פרופ' יחיאל לימור, חיים שיבי, ד"ר הדרה ברמור, אליסה ניימן, אמנון דנקנר, פרופ' עמוס שפירא, משה ורדי, רמי טל, ד"ר יורם פרי, אלוף (מיל') רפאל ורדי, אלישע שפיגלמן, צביקה גולדברג, עמוס שוקן.
נוכחים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, מר חיים שיבי, פרופ' אסא כשר, פרופ' עמוס שפירא, פרופ' יחיאל לימור, מר עמוס שוקן, מר נתן אשל, עו"ד עמיהוד בן-פורת, גב' ויקטוריה דולינסקי, מר יוסף פרנקל, מר צביקה גולדברג, מר יוסי בר-מוחא, אלוף (מיל') רפאל ורדי.
נוכחים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, פרופ' אסא כשר, מר אבי בטלהיים, מר יוסי בר-מוחא, אלוף (מיל') רפאל ורדי, מר עמוס שוקן, ד"ר יורם פרי, מר אבי בניהו, ד"ר יחיאל לימור, מר יוסף פרנקל, מר רמי טל.
נוכחים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, מר רמי טל, פרופ' עמוס שפירא, פרופ' אסא כשר, ד"ר יחיאל לימור, מר שלום קיטל, אלוף (מיל') רפאל ורדי, מר עמוס שוקן, ד"ר יורם פרי, פרופ' יהודה פרידלנדר, הרב מתתיהו טננבאום, אבי וינברג.
נוכחים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, פרופ' עמוס שפירא, פרופ' אסא כשר, רמי טל, נתן אשל, אבי בטלהיים, מתתיהו טננבאום, יוסי בר-מוחא, ד"ר יחיאל לימור, חנוך מרמרי, יוסף פרנקל, צביקה גולדברג, אלישע שפיגלמן, עמוס שוקן, ירון אנוש, משה נסטלבאום, עו"ד עמיהוד בן-פורת.
נוכחים פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, אלוף (מיל') רפאל ורדי, מר מתתיהו טננבאום, מר אבי בטלהיים, ד"ר יחיאל לימור, מר יוסי בר-מוחא, מר יוסף פרנקל, פרופ' עמוס שפירא, מר רמי טל, גב' ויקטוריה דולינסקי, עו"ד עמיהוד בן-פורת, עו"ד יעל גרוסמן.
משתתפים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, מר עמוס שוקן, מר ירון אנוש, מר רמי טל (במקום מר משה ורדי), פרופ' עמוס שפירא, מר יוסף פרנקל, אלוף (מיל') רפאל ורדי, מר יוסי בר-מוחא, מר אלישע שפיגלמן, גב' ויקטוריה דולינסקי, מר אמנון דנקנר, מר משה נסטלבאום.
משתתפים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, פרופ' עמוס שפירא, מר רוני קליינפלד (מעריב), מר אמנון דנקנר (מעריב), מר נתן אשל (הצופה), פרופ' יהודה פרידלנדר, מר משה ורדי (ידיעות), מר עמוס שוקן (הארץ), אלוף (מיל') רפאל ורדי, מר שלום קיטל (חב' החדשות), מר משה נסטלבאום, מר יוסי בר-מוחא, עו"ד עמיהוד בן-פורת.
השתתפו: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, אלוף (מיל') רפאל ורדי, מר אברהם תירוש, מר שלום קיטל, מר אלישע שפיגלמן, פרופ' אליהוא כץ, מר ירון אנוש, ד"ר יורם פרי, מר יוסי בר-מוחא, מר עמוס שוקן, מר צביקה גולדברג, מר משה נסטלבאום, ד"ר יחיאל לימור, לוי מורב.
משתתפים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, מר רמי טל (ממלא מקום מר משה ורדי), מר אברהם תירוש (ממלא מקום מר אמנון דנקנר), גב' ויקטוריה דולינסקי, ד"ר חיליק לימור, מר עמוס שוקן, מר יוסי בר-מוחא, מר צביקה גולדברג (ממלא מקום מר אבי בניהו), מר אלישע שפיגלמן, מר מנחם הדר (ממלא מקום מר ירון אנוש), מר נתן אשל.
משתתפים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, מר אברהם תירוש, מר יוסי בר-מוחא, מר שלום קיטל, מר משה נסטלבאום, מר גדעון דרורי, אלוף (מיל') רפאל ורדי, פרופ' יהודה פרידלנדר, ד"ר יחיאל לימור, תא"ל שמעון חפץ.
משתתפים: פרופ' מרדכי קרמניצר, מר משה ורדי, אלוף (מיל') רפאל ורדי, עו"ד עמיהוד בן-פורת, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, פרופ' אסא כשר, מר נתן אשל, מר צביקה גולדברג, מר אמנון דנקנר, מר יעקב קצב, גב' ויקטוריה דולינסקי, מר אלישע שפיגלמן, מר עמוס שוקן.חברי ועדת פרופ' אסא כשר: מר רמי טל, עו"ד משה רונן.
נוכחים: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, פרופ' עמוס שפירא, פרופ' אסא כשר, מר משה ורדי, מר נתן אשל, גב' ויקטוריה דולינסקי, עו"ד עמיהוד בן-פורת, מר לוי מורב.
השתתפו: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, עו"ד עמיהוד בן-פורת, עמוס שוקן, פרופ' עמוס שפירא, משה נסטלבאום, יוסי בר-מוחא, לוי מורב.
השתתפו: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, משה ורדי, עמוס שוקן, יעקב ארז, פרופ' עמוס שפירא, עו"ד עמיהוד בן-פורת, אלוף (מיל') רפאל ורדי, יעקב קצב, ויקטוריה דולינסקי, נתן אשל, צביקה גולדברג, יוסי בר-מוחא, לוי מורב.
השתתפו: פרופ' מרדכי קרמניצר, ד"ר ניצה שפירא ליבאי, אלוף (מיל') רפאל ורדי, פרופ' עמוס שפירא, פרופ' אסא כשר, מר משה נסטלבאום, מר יוסי בר מוחא, מר יעקב קצב, מר בצלאל אייל.
חדשות
חדשות המועצה
אודות המועצה
תקנונים
החלטות ופסקי דין
הודעות לעיתונות
טורים אישיים
אתרי עיתונאים
ועדות מיוחדות
ישיבות נשיאות
ישיבות מליאה
קישורים מקצועיים